Aktualności

W naszej ofercie - piły taśmowe ARNTZ

Miło poinformować Was że posiadamy w swojej ofercie sprzedażowej, piły taśmowe niemieckiego producenta ARNTZ.

Główną gałęzią jaką ARNTZ zajmuje się od ponad 120 lat to produkcja pił taśmowych do cięcia różnych materiałów. Jest to marka powszechnie znana na całym świecie, ceniona za produkcję narzędzi wysokiej klasy, dokładnych oraz idealnie dopasowanych do zastosowań konkretnego rodzaju.
Dobranie optymalnej piły taśmowej ARNTZ do konkretnego zapotrzebowania jest bardzo istotną kwestią. Od dłuższego czasu służymy naszym Klientom poradami w tym zakresie i oferujemy im najlepiej dopasowane urządzenia, które zagwarantują należytą efektywność cięcia. Specjaliści z naszego zespołu wspomagają operatorów swoim doświadczeniem i pomagają im w wyborze właściwych parametrów, dostosowanych do procesu cięcia.

W sprawie szczegółów oferty prosimy o kontakt z naszymi doradcami technicznymi.

Promocja Q3 wystartowała !

Drodzy klienci, mamy przyjemność przedstawić Wam nową promocję, narzędzi oraz odzieży BHP naszego dostawcy Beta Polska.

Wierzymy, że Promocja Q3 i zawarte w nim produkty, będą doskonałym uzupełnieniem Naszej oferty.

W sprawie szczegółów oferty prosimy o kontakt z naszymi doradcami handlowymi lub Biurem Obsługi Klienta.

Kompleksowa obsługa przemysłu - elektronarzędzia Metabo

Elektronarzędzia i osprzęt Metabo dla przemysłu najlepiej sprawdzają się jako element przemyślanej, kompleksowej koncepcji. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć szeroki wachlarz usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. 
Na początku współpracy przeprowadzamy analizę zastosowań i zadań u klienta. Udzielamy niezbędnych porad i wskazówek, które mają na celu podniesienie wydajności pracy.
Dzięki doradztwu na miejscu użytkownik ma od samego początku możliwość przetestowania i nabycia maszyny odpowiedniej do swoich celów. W razie usterki lub zużycia wyjątkowo szybki serwis części zamiennych i naprawczy pomaga zminimalizować przestoje oraz umożliwia szybkie i bezproblemowe podjęcie dalszej pracy.

W sprawie szczegółów programu przemysłowego prosimy o kontakt z naszymi doradcami technicznymi.

W naszej ofercie - dociski szybkomocujące Rais-Tools

Miło poinformować Was że zostaliśmy partnerem handlowym, polskiego  producenta wysokiej jakości docisków szybkomocujących manualnych i pneumatycznych, firmą RAIS-TOOLS.

Docisków szybkomocujących używa się we wszelkich aplikacjach potrzebujących szybkiego i łatwego mocowania elementów. Wykorzystuje się je wtedy, gdy mocowane części powinny być często regulowane i zmieniane oraz jeśli należy szybko zamocować konkretne elementy, nie używając narzędzi. Ponadto dociski szybkomocujące sprawdzają się w sytuacjach, w których istotną funkcję pełni wytrzymałość i trwałość mocowania. Dlatego często wykorzystuje się je w przemyśle ciężkim, podczas budowy maszyn i urządzeń oraz w branży motoryzacyjnej. Ponadto stosuje się je do mocowania elementów w konstrukcjach budowlanych.

W sprawie szczegółów oferty prosimy o kontakt z naszymi doradcami handlowymi lub Biurem Obsługi Klienta.

okładka-fogo

W naszej ofercie - agregaty prądotwórcze FOGO

Miło poinformować Was że zostaliśmy partnerem handlowym , największego polskiego producenta agregatów prądotwórczych marki FOGO.

Agregaty należą obecnie do najbardziej poszukiwanych urządzeń. Powodem jest chęć posiadania własnego źródła prądu, które zapewnia niezależność od dostaw energii elektrycznej z sieci i w każdych warunkach pogodowych czy terenowych. Ważne, by agregat był oryginalnej produkcji, znanej marki, niezawodny i by niezależnie od okoliczności produkował prąd bezpieczny dla odbiorników.
Agregaty te są przeznaczone dla profesjonalistów z branży budowlano-remontowej i do zastosowania w przemyśle. Ale z powodzeniem są także użytkowane do zasilania odbiorników domowych.

W sprawie szczegółów oferty prosimy o kontakt z naszymi doradcami handlowymi lub Biurem Obsługi Klienta.

Teraz w ofercie Elmet - skrzynki i produkty marki Kistenberg.

W 1993 roku, prawie trzy dekady temu, dwóch braci w małym warsztacie rozpoczęło produkcję na swojej pierwszej maszynie wtryskowej. Były to narodziny firmy, która dzisiaj jest dużym europejskim producentem
o zasięgu  ogólnoświatowym.
Prosperplast od samego początku charakteryzowała innowacyjność oraz otwartość na potrzeby klienta. Poza podstawowym rynkiem krajowym, swoją przyszłość oparła na ekspansji rynków zagranicznych.
Ciągłe inwestycje w nowe produkty, rozbudowa zaplecza produkcyjnego jak i magazynowego, ugruntowało opinię firmy o stałym i szybkim rozwoju. Kilka bardzo ważnych czynników jak: zautomatyzowana produkcja
w kilku fabrykach, centra dystrybucji i logistyki, zaangażowany zespół handlowy, oraz własne spółki dystrybucyjne w Niemczech, Czechach i na Węgrzech, to baza do kolejnego kroku, którym jest Kistenberg.
Początkiem produktów w sektorze DIY, to asortyment wdrażany od roku 2007. Ostatnie dwa lata to praca nad wdrożeniem ponad 300 nowych produktów. Jakość, funkcjonalność, wykończenie połączone z doświadczeniami i tradycją od dziś z Kistenberg.

Dane kontaktowe

 

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe „ELMET” S.A. w Jaryszkach
62-023 Gądki, Jaryszki 7

tel. 61 873 16 00 fax 61 879 16 81

Krajowy Rejestr Sądowy Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy
nr KRS 0000052398 NIP 778-01-07-779 REGON 631575769 BDO 000021236
Kapitał zakładowy/wpłacony 557 570,00 zł