ELEKTRONARZĘDZIA

Bosch

Profesjonalne, niebieskie elektronarzędzia Bosch zostały stworzone po to, by imponować osiągami – są szybkie, niezawodne. Spełniają one najwyższe wymagania odnośnie mocy, precyzji, wytrzymałości i gwarantują profesjonalne rezultaty pracy.

Metabo

 Firma Metabo jest świadoma, że profesjonalne elektronarzędzia wymagają specjalnej troski. Producent dba o to, by ich sprzęty były w stanie stawić czoła stałym obciążeniom i sprawdzić się w niezwykle trudnych warunkach pracy. Narzędzia Metabo cieszą się długą żywotnością nawet, jeśli czas eksploatacji jest ekstremalnie długi.

DeWalt

Od 1922 roku do dnia dzisiejszego DEWALT kontynuuje projektowanie i optymalizację profesjonalnych rozwiązań na placu budowy – narzędzi, akcesoriów i serwisu – aby zapewnić absolutną pewność w najtrudniejszych warunkach.

Stanley Fatmax

 

Od roku 1843 wyznaczamy najwyższe standardy jakości we wszystkim, co robimy. Nie ma na świecie firmy o mocniejszej tradycji niż nasza, ani firmy, która ma tak wielkie doświadczenie w ciężkiej pracy, innowacyjności, w mocnych narzędziach, które profesjonalistom na całym świecie pomagają budować, naprawiać oraz chronić najważniejsze rzeczy.
Stanley Black & Decker  zatrudnia prawie 40.000 pracowników i działa w ponad 175 państwach.

Milwaukee1

Milwaukee

Korporacja Milwaukee Electric Tool jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie. Jakość jest naszym priorytetem. Opierając się na zrozumieniu potrzeb profesjonalnych użytkowników elektronarzędzi, jakość przyjmuje swój kształt w coraz to lepszych projektach wyrobów.

Makita

Makita

Makita – jako światowy lider elektronarzędzi stawia na ciągły rozwój, wyznaczając nowe trendy. Od wielu lat inwestuje w rozwój technologii akumulatorowych, czego efektem są prężnie rozwijające się rodziny maszyn CXT, LXT oraz najnowsza, innowacyjna technologia XGT.

Proma

Proma

Proma Polska sp. z o.o. powstała w 2001 roku jako polski oddział Proma CZ s.r.o. Oferowane maszyny i narzędzia przeznaczone są dla szerokiego kręgu wymagających odbiorców, ceniących sobie dobrą jakość produktu oraz nowoczesne rozwiązania.

 

Dane kontaktowe

 

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe „ELMET” S.A. w Jaryszkach
62-023 Gądki, Jaryszki 7

tel. 61 873 16 00 fax 61 879 16 81

Krajowy Rejestr Sądowy Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy
nr KRS 0000052398 NIP 778-01-07-779 REGON 631575769 BDO 000021236
Kapitał zakładowy/wpłacony 557 570,00 zł