NARZĘDZIA RĘCZNE

stanley

Stanley

STANLEY jest niekwestionowanym liderem branży narzedziowej od 1843 roku. To 170 lat tradycji, doświadczenia i innowacji. Niezmiennie od lat, robimy dla Ciebie najlepsze narzędzia. Marka STANLEY od wielu lat jest dobrze znana polskim majsterkowiczom i osobom korzystającym na co dzień z narzędzi ręcznych. W wyniku rozszerzenia i zróżnicowania swojej oferty, STANLEY posiada obecnie kilkadziesiąt tysięcy nowoczesnych produktów.
beta

Beta

Beta Utensili zajmuje wiodącą pozycję wśród producentów profesjonalnych narzędzi ręcznych w Europie. Posiada 70 lat tradycji i doświadczeń zarówno w produkcji, jak również dystrybucji narzędzi. Oferta Beta skierowana jest do wymagających i profesjonalnych klientów.

Bahco

Firma SNA Europe jest znaczącym paneuropejskim producentem narzędzi ręcznych i pił, częścią międzynarodowej korporacji Snap-on Incorporated. Od ponad 150 lat projektuje i tworzy narzędzia i piły, dostosowując je do potrzeb wymagających profesjonalistów.
knipex

Knipex

Produkujemy wyłącznie w Niemczech, w zakładzie w Wuppertalu. Dzięki pionowemu zakresowi produkcji wynoszącemu prawie 100% możemy kontrolować wszystkie etapy oraz bezpośrednio wpływać na nie i stale je ulepszać w celu uzyskania jak najlepszej jakości.
wera

Wera

W przeciwieństwie do innych nie sądzimy jednak, aby kiedykolwiek udało sie zakończyć rozwój narzędzi. Nieustannie poszukujemy nowych pomyslów. Myślimy inaczej. Poddajemy w wątpliwość. A przy tym tworzymy narzędzia wkrętakowe takie jak grzechotka Zyklop czy klucz płaski Joker, które wywracają do góry nogami stary porządek.

wiha

Wiha

Wiha to jeden czołowych producentów narzędzi ręcznych przeznaczonych do użytku profesjonalnego w przemyśle i rzemiośle. Z małej, rodzinnej firmy założonej przed ponad 80 laty, stała się dzisiaj przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym i nadal kierowana jest przez kolejne pokolenia swoich założycieli – rodzinę Hahn.
irwin

Irwin

IRWIN TOOLS produkuje i dystrybuuje profesjonalne narzędzia ręczne i akcesoria do elektronarzędzi na całym świecie dla profesjonalistów z branży, którzy wymagają najwyższej wydajności i trwałości w pracy. Portfolio marek IRWIN TOOLS obejmuje preferowanych przez użytkowników liderów kategorii, takich jak IRWIN, Vise-Grip®, Marathon®, Quick-Grip®, Speedbor®, Strait-Line®, Marples®, Unibit® i Hanson®.®
kuznia

Kuźnia

Fabryka Narzędzi „KUŹNIA” S.A. jest producentem szerokiego asortymentu, wysokiej jakości narzędzi ręcznych przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów jak i dla majsterkowiczów. 

Dane kontaktowe

 

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe „ELMET” S.A. w Jaryszkach
62-023 Gądki, Jaryszki 7

tel. 61 873 16 00 fax 61 879 16 81

Krajowy Rejestr Sądowy Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy
nr KRS 0000052398 NIP 778-01-07-779 REGON 631575769 BDO 000021236
Kapitał zakładowy/wpłacony 557 570,00 zł