NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE

sandvik_coromant_logo_black_rgb300

Sandvik Coromant

Sandvik Coromant jest wiodącym światowym dostawcą narzędzi do obróbki skrawaniem metali, rozwiązań narzędziowych, usług i know-how dla przemysłu obróbki metali. Zatrudnia 8000 pracowników, posiada przedstawicielstwo w 150 krajach, każdego roku wprowadza około 2500 nowych produktów.
iscar

Iscar

ISCAR jest największą z 15 spółek wchodzących w skład IMC (International Metalworking Companies). Wspólnie są dostawcami kompleksowej linii precyzyjnych narzędzi do obróbki skrawaniem z węglików spiekanych. Firmy te produkują szeroką gamę płytek węglikowych, frezów węglikowych i narzędzi skrawających, obejmujących większość zastosowań związanych z obróbką metali.

Fanar

Fabryka Narzędzi FANAR S.A. w Ciechanowie jest największym krajowym producentem narzędzi do gwintów oraz dostawcą szerokiej gamy narzędzi do obróbki skrawaniem.

Pafana

Pabianicka Fabryka Narzędzi PAFANA Spółka Akcyjna to firma z wieloletnia tradycją producenta i eksportera narzędzi skrawających. Zajmuje się produkcją między innymi noży tokarskich, frezów składanych, wytaczadeł, wierteł składanych.

Dolfamex

Dolfamex jest nowoczesną firmą produkującą narzędzia do obróbki skrawaniem. Dzięki kombinacji wysokiej technologii i najlepszych materiałów producent oferuje narzędzia skrawające według najwyższych standardów jakości.

Fenes

Firma FENES S.A. jest liderem branży narzędziowej w Polsce. Istnieje od ponad 30 lat. Zajmuje się produkcją szerokiej gamy narzędzi skrawających do obróbki metalu i drewna.

Wiertła Baildon

Spółka produkuje około 50 rodzajów wierteł obejmujących przeszło 16 000 typowymiarów w zakresie średnic od 0,25 do 100 mm oraz szeroki asortyment wierteł specjalnych. Produkujemy również wiertła i frezy z monolitycznych węglików spiekanych.
Festa

Festa

FESTA® to bardzo dobrze znana na polskim rynku marka profesjonalnych wierteł i narzędzi ręcznych, od wielu lat chroniona zastrzeżonym znakiem towarowym.  
Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas produkty oznaczone znakiem FESTA® były najwyższej jakości, którą gwarantujemy swoim dobrym imieniem i wieloletnim doświadczeniem.  
dormer3

Dormer

Dormer Pramet jest wiodącym globalnym dostawcą produktów i usług do obróbki metali skrawaniem. Dzięki dwóm globalnym markom produktów – Dormer i Pramet – może pochwalić się ponad 150-letnim doświadczeniem i zdobytą w tym okresie specjalistyczną wiedzą w dziedzinie narzędzi skrawających. 

ZCC-CT

ZCC-CT Co., Ltd. to największy chiński producent narzędzi z węglików spiekanych. Od 2006 roku firma ZCC Cutting Tools ma oddział w Europie i obsługuje z niego wszystkie kraje Europy, Rosję i Turcję.

Dane kontaktowe

 

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe „ELMET” S.A. w Jaryszkach
62-023 Gądki, Jaryszki 7

tel. 61 873 16 00 fax 61 879 16 81

Krajowy Rejestr Sądowy Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy
nr KRS 0000052398 NIP 778-01-07-779 REGON 631575769 BDO 000021236
Kapitał zakładowy/wpłacony 557 570,00 zł