Kariera

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe "Elmet" S.A.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu pracowników ?
Jako firma chcemy przekonać do siebie osoby o właściwym podejściu i kwalifikacjach. Jeśli w pełni angażujesz się w pracę, skutecznie dążysz do celu, nie boisz się wyzwań, jesteś ambitny, kreatywny… Twoje miejsce jest wśród nas.

Poszukujemy: Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy

  • woj. wielkopolskie
  • woj. kujawsko-pomorskie
  • woj. dolnośląskie
  • woj. lubuskie

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami w podległym terenie

  • Aktywne zwiększanie udziału sprzedaży narzędzi skrawających

  • Wdrażanie nowych produktów, prowadzenie testów technicznych u klienta

  • Obsługa zapytań klientów, ofertowanie

  • Doradztwo w zakresie doboru narzędzi, parametrów oraz strategii obróbki skrawaniem

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w handlu na stanowisku PH

  • wiedza i doświadczenie w branży narzędziowej – obróbka stali (warunek konieczny)

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane wyższe techniczne)

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych

  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność i skuteczność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

  • możliwość rozwoju poprzez program szkoleń branżowych i handlowych

  • niezbędne narzędzia pracy – w tym samochód służbowy (także do celów prywatnych)

Prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres e-mail: a.pater@elmet.com.pl

Poszukujemy: Magazynier - wsparcie prac magazynowych

Wymiar pracy: dodatkowa
Doświadczenie: nie wymagane
Typ umowy: umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków:
– przyjmowanie towarów do magazynu
– sprawdzenie dostarczonego towaru
– kompletowanie towaru oraz jego wysyłka
– praca na skanerze i posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową
– dbałość o czystość i ład w miejscu pracy

Nasze wymagania:
– dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
– umiejętność pracy w zespole
– umiejętność zorganizowania sobie pracy

To oferujemy:
– umowę zlecenie
– współpracę ze stabilną firmą
– zdobywanie doświadczenia
– terminowość wypłat

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: m.balcerzak@elmet.com.pl lub kontakt telefoniczny 509 053 579.

Dane kontaktowe

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe „ELMET” S.A. w Jaryszkach
62-023 Gądki, Jaryszki 7

tel. 61 873 16 00 fax 61 879 16 81

Krajowy Rejestr Sądowy Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy
nr KRS 0000052398 NIP 778-01-07-779 REGON 631575769 BDO 000021236
Kapitał zakładowy/wpłacony 557 570,00 zł