OSPRZĘT MASZYNOWY

Bison Bial

Od lat wytwarzamy m.in. ręczne i mechaniczne uchwyty tokarskie, cylindry, precyzyjne imadła maszynowe i szlifierskie, przyrządy frezarskie, stoły podziałowe oraz oprawki VDI, dostarczane w wymiarach standardowych i według indywidualnych potrzeb klientów. Wysokie parametry produktów otrzymujemy dzięki technologicznemu zaawansowaniu i stosowaniu dokładnej kontroli na każdym etapie produkcji.
apx

APX Technologie

Zakład Produkcyjny APX Technologie Sp. z o.o. w Ciencisku działa m.in. w zakresie produkcji narzędzi mocujących do obrabiarek skrawających CNC oraz frezarek i tokarek konwencjonalnych, a także zajmuje się kooperacją technologiczną i produkcyjną.
Produkujemy przyrządy i tworzymy technologie pozwalające na obróbkę skomplikowanych i trudno obrabialnych części.
kolno

ZM Kolno

Firma ZM Kolno S.A. nieprzerwanie prowadzi produkcję od 1974 roku. Produkcja zaczęła się od kłów obrotowych i podstawowych rodzajów oprawek narzędziowych do frezarek konwencjonalnych, a aktualnie ZM Kolno S.A. kontunuuje ponad 37 letnią tradycję produkcji oprzyrządowania technologicznego do obróbki skrawaniem. W swojej ofercie produktowej ZM Kolno S.A. posiada bardzo bogaty asortyment wyrobów, które znajdują zastosowanie w mocowaniu narzędzi lub przedmiotów obrabianych w procesach obróbki skrawaniem realizowanych zarówno na obrabiarkach konwencjonalnych, jak i nowoczesnych centrach obróbczych.
fatpol

Fatpol Tools

Firma FATPOL TOOLS jest jednym z największych i najbardziej wyspecjalizowanych producentów w Polsce oprzyrządowania
technologicznego do obrabiarek numerycznych CNC i automatów jedno- i wielowrzecionowych. Od wielu lat znajdujemy
się w czołówce tego typu producentów również w Europie.
Raiss-Tools

Rais-Tools

Firma RAIS-TOOLS jest obecna na rynku polskim jak i europejskim od 1982 roku. Jest producentem wysokiej jakości docisków szybkomocujących manualnych i pneumatycznych oraz manualnych prasek zębatkowych.
Dociski szybkomocujące głównie stosuje się w przyrządach: spawalniczych, wiertarskich, montażowych, frezarskich, przy obróbce drewna, metalu, tworzyw sztucznych i innych materiałów.

Dane kontaktowe

 

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe „ELMET” S.A. w Jaryszkach
62-023 Gądki, Jaryszki 7

tel. 61 873 16 00 fax 61 879 16 81

Krajowy Rejestr Sądowy Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy
nr KRS 0000052398 NIP 778-01-07-779 REGON 631575769 BDO 000021236
Kapitał zakładowy/wpłacony 557 570,00 zł