Zapraszamy do kontaktu

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 7.00 do 16.00

DORADCY TECHNICZNI

Grzegorz Matecki
g.matecki@elmet.com.pl
kom. 500 215 451

Sławomir Kaźmierczak
s.kazmierczak@elmet.com.pl
kom. 506 123 726

Dariusz Jarocki
d.jarocki@elmet.com.pl
kom. 504 026 736

DZIAŁ HANDLOWY

Agnieszka Barańska
a.baranska@elmet.com.pl
tel. 61 873-16-51
kom. 500 215 450

Małgorzata Tomyślak
m.tomyslak@elmet.com.pl
tel. 61 873-16-59
kom. 504 027 306

Joanna Grochowalska
j.grochowalska@elmet.com.pl
tel. 61 873-16-66
kom. 509 902 103

Michał Nowaczyk
m.nowaczyk@elmet.com.pl
tel. 61 873-16-33
kom. 506 123 728

ODDZIAŁ KALISZ

DZIAŁ HANDLOWY

Małgorzata Rećko
m.recko@elmet.com.pl
tel. 62 753-47-59
kom. 504 026 893

DORADCY TECHNICZNI

Jacek Płonka
j.plonka@elmet.com.pl
kom. 500 215 465

Krystian Majda
k.majda@elmet.com.pl
kom. 509 724 442

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

DYREKTOR HANDLOWY

Arkadiusz Pater
a.pater@elmet.com.pl
tel. 61 873-16-52
kom. 506 123 733

SPRZEDAŻ INTERNETOWA

Joanna Czarnecka
sklep@elmet.com.pl
j.czarnecka@elmet.com.pl
tel. 61 873-16-42
kom. 507 092 454

LOGISTYKA

Marek Balcerzak
Kierownik Działu Zakupu i Logistyki
m.balcerzak@elmet.com.pl
tel. 61 873-16-43
kom. 509 053 579

Ewa Czub
e.czub@elmet.com.pl
tel. 61 873-16-25
kom. 504 026 745

KSIĘGOWOŚĆ

tel. 61 873-16-77

Dane kontaktowe

 

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe „ELMET” S.A. w Jaryszkach
62-023 Gądki, Jaryszki 7

tel. 61 873 16 00 fax 61 879 16 81

Krajowy Rejestr Sądowy Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy
nr KRS 0000052398 NIP 778-01-07-779 REGON 631575769 BDO 000021236
Kapitał zakładowy/wpłacony 557 570,00 zł