PRODUCENCI

Sandvik Coromant

Przegląd dostawcy

Sandvik Coromant jest wiodącym światowym dostawcą narzędzi do obróbki skrawaniem metali, rozwiązań narzędziowych, usług i know-how dla przemysłu obróbki metali. Zatrudnia 8000 pracowników, posiada przedstawicielstwo w 150 krajach, każdego roku wprowadza około 2500 nowych produktów.

Sandvik Coromant, mając portfolio 50 000 gotowych produktów i co roku wypuszczanych na rynek 2500 nowych produktów, inwestuje w badania i rozwój dwa razy więcej niż inne firmy z branży – około 4% całego obrotu.

Szeroka gama najwyższej jakości narzędzi skrawających to tylko połowa sukcesu. Równie ważne jest bogactwo wiedzy o procesach i zastosowaniach, które zapewniamy, aby jak najlepiej wykorzystać każdy zakup.

„ELMET” S.A. jest autoryzowanym partnerem o wysokim poziomie usług, którego celem jest zapewnienie znacznych oszczędności kosztów produkcji. To kompleksowe podejście do rozwiązania jest dostosowane do specyficznych potrzeb grup branżowych i produkowanego komponentu.

Asortyment produktów Sandvik Coromant dostępny w firmie „ELMET” S.A. obejmuje najpopularniejsze artykuły dostępne bezpośrednio z magazynu – większość dostarczana jest następnego dnia.

Zakres produktów

Najnowocześniejszy projekt i zaawansowane materiały skrawające – wraz z odpowiednią wiedzą na temat zastosowań

Narzędzia tokarskie
Połączenie najlepszej konstrukcji narzędzia, jakości materiałów i know-how pozwala obniżyć koszt na detal w praktycznie każdej operacji toczenia.

Narzędzia do przecinania i rowkowania
Gwarantujemy narzędzia, które zapewnią kontrolę wiórów, wykończenie powierzchni i długą żywotność krawędzi skrawającej.

Narzędzia do gwintowania
Szeroka gama narzędzi dostosowanych do różnych komponentów, profili gwintów i skoków, zarówno do gwintów zewnętrznych, jak i wewnętrznych

Narzędzia frezarskie
Od frezowania płaskiej powierzchni po złożone kształty 3D, istnieje kombinacja narzędzia i płytki, która spełnia praktycznie wszystkie wymagania.

Narzędzia do wiercenia
Wiercenie często występuje na późnym etapie cyklu, kiedy wartość elementu jest największa – projektujemy wiertła, na których można polegać

Monolityczne narzędzia obrotowe
Najwyższej jakości, bardzo precyzyjne monolityczne narzędzia obrotowe do wiercenia, frezowania, gwintowania i rozwiercania

Polecane produkty

CoroMill® Dura

Dura to doskonałe narzędzie dla małych i średnich zakładów, w których obrabia się mieszane materiały i stosuje zróżnicowane procedury obróbkowe. Kluczem do sukcesu jest technologia WhisperKut – wyjątkowa konstrukcja z nierównomiernymi kątami nachylenia linii śrubowej rowka wiórowego, umożliwiająca w efekcie ciche, płynne i stabilne frezowanie. To łatwy w doborze i użytkowaniu frez monolityczny, który po wdrożeniu umożliwi Twoim klientom osiągnięcie niewiarygodnych rezultatów.

Adaptery tokarskie Silent Tools™

Dzięki znacznemu ulepszeniu mechanizmu tłumiącego, adaptery do toczenia Silent Tools™ są bardziej wydajne niż kiedykolwiek w przeciwdziałaniu siłom drgań przy długich wysięgach.

  • Korpus tłumika wymagał wcześniej ręcznego dostrajania, ale obecnie jest kalibrowany i montowany automatycznie przez obrabiarkę
  • Ta automatyzacja skutkuje wysoce precyzyjnym i przewidywalnym obszarem częstotliwości, idealnie dopasowanym do zamierzonego wysięgu i zastosowania adaptera

CoroDrill® 870

Wiertło z wymienną końcówką CoroDrill® 870 pozwala zaoszczędzić czas, zwiększyć produktywność i zmniejszyć jednostkowy koszt obróbki otworu. Wiertła CoroDrill® 870 do wiercenia otworów mieszczących się w granicach pola tolerancji H9-H10 wykonywane są w szerokim zakresie średnic, stopni i długości, odpowiednio dla danego zastosowania.
Gatunki charakteryzują się przewidywalnym przebiegiem zużycia i powtarzalną trwałością przy obróbce z wysoką produktywnością.

Centrum zasobów

CoroMill® MS60

CoroCut® 2

CoroMill® MH20

Zobacz/pobierz katalogi i broszury

Pobierz katalogi Sandvik Coromant

Dane kontaktowe

 

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe „ELMET” S.A. w Jaryszkach
62-023 Gądki, Jaryszki 7

tel. 61 873 16 00 fax 61 879 16 81

Krajowy Rejestr Sądowy Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy
nr KRS 0000052398 NIP 778-01-07-779 REGON 631575769 BDO 000021236
Kapitał zakładowy/wpłacony 557 570,00 zł